سیستم RFID

نوشته شده در نوشته شده در دسته‌بندی نشده

بدون شک یکی از بزرگترین مشکلات کلیه مدیران در سازمان ها و کارخانجات بزرگ، مدیریت انبار می باشد. میزان ورودی و خروجی کالا، موجودی انبار، صحت اطلاعات، جلوگیری از فساد مواد غذایی، خروج صحیح مواد از انبار با توجه به زمان ورود آن، چینش صحیح کالا، جلوگیری از سرقت و … از عواملی هستند که همواره در مدیریت انبار بسیار مهم و تأثیر گذار می باشند.

حال انباری را تصور کنید که کلیه اطلاعات فوق را به طور اتوماتیک و بدون دخالت انسان و در هر لحظه از شبانه روز تنها با فشردن چند دکمه در اختیار شما می گذارد. انباری که شمارش و ردیابی کالا در آن به طور کاملاً اتوماتیک و لحظه ای انجام می شود. سیستمی که در آن از تکنولوژی RFID جهت مدیریت استفاده شده است.

در انبارهای مبتنی بر سیستم RFID، به هر کالا، کارتن و یا پالت، یک تگ RFID چسبانده خواهد شد. و در محل درب ورود و خروج و یا در تمامی انبار (بسته به نوع سیستم درخواستی) ریدرهای RFID قرار خواهد گرفت. حال کافی است نرم افزار انبار را بر روی سیستم خود نصب نموده و از اطلاعات انبار خود لذت ببرید.

کلیه اطلاعات مربوط به ورود و خروج کالا، محل قرارگیری، موجودی کالا، ورود و خروج غیرقانونی کالا، بازگشت کالا به انبار و … را به طور کاملاً اتوماتیک و در لحظه (آنلاین) بدون نیاز به دخالت انسان مشاهده نمایید. کابوس انبارگرداني براي کارکنان و مديران ديگر به تفريحي روزانه تبديل خواهد شد. کافي است با يک ريدر قابل حمل در انبار قدم بزنيد تا کليه کالاهاي موجود در انبار در ريدر شما ليست شده و به سادگي عمليات انبارگرداني را انجام دهيد. دیگر مدیریت انبار کاری سخت و پیچیده نخواهد بود، شما می توانید از آنچه در انبار می گذرد، به سادگی و با بیشترین جزییات اطلاعات داشته باشید. انبار گرداني عملي ساليانه با مشکلات فراوان و تناقض هايي غير قابل رديابي نخواهد بود بلکه مي توان آن را در پايان هر روز کاري با سهولت تمام انجام داد تا بتوانيم هر مشکل را به راحتي رديابي و برطرف نماييد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *